Brak pomysłu na świąteczne prezenty? Wybierz sprawdzony sposób, jakim są książki

Brak pomysłu na świąteczne prezenty? Wybierz sprawdzony sposób, jakim są książki

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jeżeli wciąż nie przyszło nam do głowy, w jaki sposób zaskoczyć najbliższych, pozwólmy, że zrobi to za nas książka. Sprawdzone prezenty pod choinkę (https://www.taniaksiazka.pl/Prezenty) pozwolą uniknąć podarowania nietrafionego prezentu. Książkowe prezenty każdego roku stoją na podium, jeśli chodzi o wybór bożonarodzeniowych  podarunków. Jakie książki wybrać dla niej, a jakie dla niego?

Prezenty na święta 2021. Książki, które warto podarować bliskim

Magia Bożego Narodzenia będzie jeszcze bardziej wyjątkowa z książkowymi prezentami. Nic nie skupia w jednym miejscu tak wiele magii jak literatura. Niezależnie od tego czy szukamy wyciskającej łzy literatury obyczajowej, która posłuży za prezent świąteczny dla mamy, czy też wybieramy inspirującą biografię Billa Gatesa lub książkę przedstawiającą drogę do sławy gwiazdy sportu dla swojego taty, bądź brata. W każdym przypadku będą to prezenty pod choinkę, które zadowolą najbliższe nam osoby.

Prezent świąteczny dla taty, a może dla chłopaka?

Brakuje pomysłu na świąteczny prezent dla chłopaka? W takim razie warto pomyśleć o wyborze książki fantasy, która idealnie nada się zarówno jako samodzielny prezent pod choinkę, jak i również dodatek do czegoś większego. Literatura fantastyczna to zarówno klasyka, w które prym wiodą książki Tolkiena, jak również zupełnie nowe pozycje, takie jak “Głodna puszcza”, w której Marcin Mortka zabiera czytelników w podróż po niezwykłym świecie pełnym fantazji i humoru.

Prezent dla taty? Tutaj również znajdzie się sporo propozycji. Panowie chętnie wybierają biografie i reportaże, toteż warto pomyśleć o książce Anny Gacek pod tytułem “Ekstaza. Lata 90. Początek”. To podróż w czasie do szalonych lat pełnych ikonicznych postaci i trendów, które przetrwały po dziś dzień.

Równie interesującym prezentem świątecznym dla taty może okazać się biografia jednego z największych wizjonerów, Elona Muska. Książka “Elon Musk. Biografia twórcy PayPala, Tesli, SpaceX” pozwoli zajrzeć za kulisy sukcesu oraz sposobu myślenia amerykańskiego filantropa i przedsiębiorcy.

Prezenty pod choinkę. Magia świątecznych opowiadań

Prezent na święta dla mamy w postaci książki może okazać się strzałem w dziesiątkę. Ostatnie badania dowodzą, że panie znacznie częściej sięgają po książki, dlatego też jeśli nasza mama lubi spędzać czas w towarzystwie dobrej lektury mamy gotowy pomysł na bożonarodzeniowy upominek.

Wśród kobiet najlepiej sprawdzą się powieści obyczajowe, szczególnie te osadzone w świątecznym klimacie. Również powieści historyczne i kryminały cieszą się sporym zainteresowaniem czytelniczek. Tutaj wybierać możemy w propozycjach takich autorów jak Remigiusz Mróz, którego nowa powieść “Wybaczam ci” wydaje się nader interesująca. Również “Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” może posłużyć za dobrą opcję na prezent.

Prezenty na Boże Narodzenie 2021. Jak zdążyć przed Gwiazdką?


Przedświąteczny okres to często spore wyzwanie związane z chęcią perfekcyjnego przygotowania się do spotkania w gronie najbliższych nam osób. Dlatego też nie warto marnować czasu na poszukiwania prezentów. Książkowe prezenty w wygodny sposób z dostawą do domu i gwarancją zdążenia przed świętami zrobimy online w jednej z księgarni internetowych. 

 

 

Share